Erasmus adminisztratív személyzeti mobilitás pályázat a 2009/2010-es tanévre

A pályázat célja:

Az adminisztratív személyzet mobilitásának célja, hogy az Egyetem adminisztratív állományában dolgozó kollégák képzését elősegítse, az Egyetem egésze számára hasznosítható tapasztalatok, jó gyakorlatok megszerezését támogassa.

A pályázat tárgya:

A pályázat keretében maximum 5 munkanap időtartamra lehetséges pályázni. A mobilitás keretében a támogatott partneregyetemen, oktatási intézményben továbbképzésben vehet részt az ottani jó gyakorlatok átvétele érdekében.
Az Erasmus program keretében a támogatottak ösztöndíj támogatásban részesülhetnek. Az Erasmus támogatás csupán hozzájárul a külföldi út megvalósításához, a kiutazás és a kint tartózkodás teljes költségét nem fedezi, ezért szükség van egyéb kiegészítő források igénybevételére, vagy egyéni anyagi hozzájárulásra is.

A pályázatok leadásának határideje: 2009. május 1.

A pályázatok leadásának helye:

ELTE Informatikai Kar – Tudományos és Nemzetközi Kapcsolatok Csoportja (2.409-es szoba) - Fügi Bálintnál

Bővebb információkat a következő oldalon talál.