Záróvizsga bizottságok
Záróvizsga bizottságok
Programtervező informatikus BSc szak záróvizsga:
|
|
1. bizottság: |
Gregorics Tibor elnök |
2. bizottság: |
Burcsi Péter elnök |
3. bizottság: |
Kovács Péter elnök |
4. bizottság: |
Szili László elnök |
5. bizottság: |
Lóczi Lajos elnök |
6. bizottság: | Lukovszki Tamás elnök Kovács András Bognár Gergő Knapp Ádám külső tag |
7. bizottság (estis): |
Szabó László elnök |
8. bizottság (Szombathely) |
Farkas Gábor elnök |
9. bizottság (Szombathely) | Pödör Zoltán elnök Gludovátz Attila Soós Sándor Horváth Ádám külső tag |
Programtervező informatikus MSc szak záróvizsga (nappali és esti):
|
|
1. bizottság - Szoftvertechnológia: |
Kozsik Tamás elnök |
2. bizottság - Szoftvertechnológia: |
Horváth Zoltán elnök |
3. bizottság - Modellalkotó informatikus: |
Fridli Sándor elnök |
4. bizottság - Információs rendszerek: |
Kiss Attila Elemér elnök |
Autonómrendszer informatikus MSc szak záróvizsga:
|
|
1. bizottság: | Fridli Sándor elnök Hajder Levente Kiss Dávid külső tag |
Computer Science BSc: Final Exam Committee
|
|
1. Committee: | Szabó László elnök Porkoláb Zoltán Lócsi Levente Balogh Ádám külső tag |
Computer Science MSc: Final Exam Committee:
|
|
1. Committee - Data Science: | Horváth Tamás elnök Lendák Imre Orosz Gábor Tamás Tsegaye Misikir Tashu Seixas Junior Jose Luis külső tag |
2. Committee - Artificial Intelligence: | Horváth Tamás elnök Pintér Balázs Varga Viktor Somfai Ellák Lőrincz András |
Programtervező informatikus felsőoktatási szakképzés záróvizsga:
|
|
1. bizottság | Illés Zoltán elnök Bakonyi Viktória Horváth Imre / Horpácsi Illés külső tag |
2. bizottság( Szombathely | Pödör Zoltán elnök Gludovátz Attila Soós Sándor Horváth Ádám külső tag |
Informatika tanári szak záróvizsga:
|
|
1. bizottság: |
Zsakó László elnök |
2. bizottság |
Horváth Győző elnök |
3. bizottság | Abonyi-Tóth Andor elnök Helfenbein Henrik |
Külső tagok: | Pákozdi Péter Pirity Tamás Szabó Zsanett |
Térképész MSc záróvizsga:
|
|
1. bizottság |
Zentai László elnök |