Pályázat rektori kiválósági különdíj elnyerésére

Pályázat rektori kiválósági különdíj elnyerésére - határidő 2016. augusztus 1.

A pályázat kiírásával az ELTE rektora az egyetem oktatóinak és kutatóinak kiemelkedő teljesítményét kívánja elismerni. A rektori kiválósági különdíjra pályázhat az ELTE-n 2015. augusztus 1-jén vagy ezt megelőzően létesített főállásban folyamatosan, teljes munkaidőben foglalkoztatott, határozatlan időre szóló közalkalmazotti jogviszonyban álló oktató és kutató, aki regisztrálva van az ELTE Stratégiai Adatbázisában, és ott validált adatokkal rendelkezik.

A pályázattal elnyerhető különdíj a folyósítás megkezdésétől számított 12 hónapig illeti meg a pályázót.

A különdíjban részesülők száma, valamint a különdíj összege:

A.) kategória: a pályázat kiírásának napján foglalkoztatott egyetemi tanár, egyetemi docens, főiskolai tanár, kutatóprofesszor, tudományos tanácsadó, tudományos főmunkatárs besorolású munkatársak létszámának karonként legfeljebb 10%-a – bruttó 180 000 Ft/hó

B.) kategória: pályázat kiírásának napján foglalkoztatott adjunktus, tanársegéd, főiskolai docens, tudományos munkatárs, tudományos segédmunkatárs besorolású munkatársak létszámának karonként legfeljebb 10%-a – bruttó 130 000 Ft/hó

A pályázatot 2016. augusztus 1-ig a NEPTUN elektronikus felületén kell benyújtani (az Oktatói webes felületre belépve az Ügyintézés > Kérvények felületen a Kitölthető kérvények menüpont között a Pályázat kiválósági különdíj elnyerésére nevű kérvény). A pályázó a pályázat benyújtásával a pályázati kiírás II. mellékletét képező hozzájáruló nyilatkozatot is elfogadja. A pályázat benyújtását – a 6/2015. (IX. 28.) számú rektori utasítás alapján – meg kell előznie a Stratégiai Adatbázisba történő pályázói adatfelvitelnek, mivel a pontozáshoz szükséges adatokat túlnyomó részben a Stratégiai Adatbázisban rögzített adatok biztosítják.

A pályázati dokumentáció megtalálható itt.

2016.07.27.