ELTE IK fejléc
Navigációs hivatkozások átugrása
Karunkról
Hallgatóknak
Tanulj nálunk!
Középiskoláknak
Oktatóknak
Látogatóknak
 
 
Navigációs hivatkozások átugrása
Bemutatkozás
Küldetésnyilatkozat
Szervezet
Tanszékek
Kar vezetése
Dékáni hivatal
Tudásközpontok (Kutató központok)
Kollégiumok
Érdekképviseletek
Kari Digitális Könyvtár
Híreink
Könyvtár
Oktatás
Aktuális hírek
Tantervi hálók, Ekvivalenciatáblák, Egyéb táblázatok
Képzéseink
Kutatás, fejlesztés
Az ELTE házhoz megy!
Projekt beszámolók
Nemzetközi kapcsolatok
MSc képzések
Rendezvények, események
ELTE IK Nyílt Napja - 2017.01.26.
Kari Tudományos Diákköri Konferencia - 2016. december 8.
ELTE Informatikai Kar Nyílt Napja (2016. december 1.)
Kutatók Éjszakája az IK-n - 2016.09.30.
Kooperatív Nap - 2016. szeptember 22.
DidMatTech 2016 Konferencia - 2016. augusztus 25-26.
Kari Tudományos Diákköri Konferencia - 2016.05.10.
Neumann-Nap 2016.05.03.
Lányok Napja az IK-n - 2016.04.28.
Tudományos Diákköri Fórum - 2016.03.01.
Kooperatív Nap - 2016. február 11.
Nyílt Nap - 2016. január 28.
Naptár
Elérhetőség
Hírek, közlemények
Szolgáltatások
Könyvtár
Jegyzetbolt
Orvosi rendelő
Fénymásolás
Sportolási lehetőségek
Computatorica
Minőségbiztosítás
Társadalmi tanács

Kari Tudományos Diákköri Konferencia

IDŐPONT: 2013. JÚNIUS 20. 14:00

HELYSZÍN: Déli épület, Kitaibel Pál terem (0-823)

A tagozat előadásai:

14:00 - 14:15 Englert Péter : Efficient maximum common subgraph search on molecular graphs (Témavezető: Kovács Péter)

14:15 - 14:30 Manninger Mátyás: Lencsék Tulajdonságai (Témavezető: Diviánszky Péter)

14:30 - 14:45 Ballagi-Pordány Dániel Árpád, Baráth Ádám, Farkas László, Lipp Marcell, Szádvári Tamás: Terheléses EKG vizsgálatok mérési eredményeinek feldolgozása .NET keretrendszerben C # programozási nyelven (Témavezetők: Dr. Illés Zoltán, Heizlerné Bakonyi Viktória)

14:45 - 15:00 Fördős Viktória: Duplikált kódok keresése a RefactorErl segítségével(Témavezető: Tóth Melinda)

15:00 - 15:15 - Szünet

15:15 - 15:30 Páter-Részeg Attila: Funkcionális szemantikus program gráf leképezése imperatív szintaxisfára (Témavezető: Tóth Melinda)

15:30 - 15:45 Oláh Barbara: Alkalmazás-terület specifikus gráfok függőségi elemzéshez (Témavezetők: Tóth Melinda, Bozó István)

15:45 - 16:00 Szabó Richárd: Parse transform-ok vizsgálata (Témavezető: Tóth Melinda)

16:00 - 16:15 Kozár Gábor, Horváth Gábor: Gráfok bejárása metaprogramokkal generált lekérdező nyelv segítségével (Témavezető: Szűgyi Zalán)

16:15 - 16:30 Szünet

16:30 - 16:45 Hosszejni Darjus: A Geometriai Algebra egy Haskell implementációja(Témavezető: Dévai Gergely)

16:45 - 17:00 Chotari Andrea: Az SAP HANA alkalmazása - közösségek elemzése in-memory technológiával (Témavezető: Dr. Benczúr András)

17:00 - 17:15 Ballai Brigitta, Robert Ikanov: Riemann felületek képi ábrázolása és tanulmányozása (Témavezető: Horváth László)

17:15 - 17:30 Bartha Dénes: Címkézett fák rekonstrukciója részgráfok alapján (Témavezető: Dr. Burcsi Péter)

17:30 - 17:45 Szünet

17:45 -18:00 Kalló Bernát: Beágyazott logikai programozási nyelv tervezése és implementációja (Témavezető: Kitlei Róbert)

18:00 - 18:15 Lányi József: Azonosság feloldás a publikációs adatbázisokban (Témavezető: Laki Sándor)

18:15 - 18:30 Baráth Áron: A ScriptKernel, mint beágyazott domain specifikus nyelv (Témavezető: Dr. Kozsik Tamás)

18:30 - 19:00 Szünet (a zsűri értékel)

19:00 Eredményhirdetés

A konferencia a TÁMOP-4.2.2/B-10/1-2010-0030 támogatásával valósul meg:

 

 

Cikk dátuma:  
Lejárat dátuma: 2013.06.20.