Kari TDK felhívás

Kedves Hallgatók!

A 2014. őszi kari informatikai TDK konferencia megrendezésére
2014. december 4-én 16 órától kerül sor a déli épület 0-818 Soó Rezső termében. A Konferencián bemutatott és a legjobb díjazott dolgozatok a Morgan Stanley jóvoltából ösztöndíjban részesülnek.
A konferenciára jelentkezni a dolgozat címének és rövid összefoglalójának feltöltésével lehet november 16-ig a http://tda.inf.elte.hu címen, majd ezután lehet a dolgozatokat feltölteni. A TDK dolgozat feltöltésének határideje november 23.
A kinyomtatott dolgozatokat 1 példányban december 2-ig a 2.316-os szobában kérjük leadni.

Plakát

Szeretettel várjuk azokat a diákokat is, akik a mostani konferenciára nem neveznek, de esetleg érdeklődnek iránta. Ez az esemény nagyszerű lehetőség arra, hogy megnézzék milyen egy ilyen konferencia, milyenek a követelmények, milyen színvonalú munkákkal érdemes jönni.

Miért érdemes TDK dolgozatot írni?

• sok hasznos tapasztalatot nyújt a szakdolgozat elkészítéséhez;

• jó témával és átdolgozással akár szakdolgozat is lehet belőle;

• jelentős pontokat jelent a köztársasági, a kari tudományos ösztöndíjak esetén;

• plusz pontok az MSc-re, doktori iskolába való felvételinél;

• tapasztalat a tudományos tevékenység végzésében;

• tanárokkal való „baráti kapcsolatban” tudományos munka végzése;

• elmerülhetsz az informatika egy szűk területében, amire az alap képzés nem nyújt lehetőséget;

A TDK nemcsak a jeles tanulók kiváltsága lehet. Nyilván plusz munkát jelent az elkészítése, de a befektetett energia később megtérül!