Jelentkezés az EIT ICT Labs 2015 őszén induló Mesterképzésre (határidő: 2015. február 27.)

Jelentkezz febuár 27-ig az EIT ICT Labs 2015 őszén induló Mesterképzésre!

Az informatikai szaktudást és vállalkozói ismereteket ötvöző, ingyenes nemzetközi elitképzésre várjuk kreatív, angolul jól beszélő, és az üzleti világ felé nyitott informatikusok és matematikusok jelentkezését! Idén az európai hallgatóknak a képzés tandíjmentes!

· Szeretnél kiváló technológiai szaktudás mellett menedzseri és vállalkozói ismeretekre is szert tenni?

· Szeretnél két európai nagyvárosban tanulni, valamint nyári egyetemen és ipari partnerekkel közösen szervezett gyakornoki programban is részt venni?

Ha igen, akkor NEKED szól ez a képzés!

Tanulj a második évben Budapesten, és a képzés első évében 5 ország 7 különböző vezető európai egyetemén tanulhatsz!

● Első évben Berlin (Németország), Trento (Olaszország), Helsinki (Finnország), Stockholm (Svédország), Eindhoven vagy Delft vagy Twente (Hollandia) egyetemein tanulhatsz!

● Második évben Budapesten, az ELTE-n vagy a BME-n folytathatod a mesterképzést.

● 3 szakirány közül választhatsz az info-kommunikáció leginnovatívabb területeiről:

o szolgáltatásközpontú programtervezés (Service Design and Engineering - SDE),

o biztonság és adatvédelem (Security and Privacy - S&P),

o digitális média és kommunikációs technológia (Digital Media Technology -DMT)

● Tandíjmentesség az EU/EEA és Svájc lakosainak, nem EU/EEA diákoknak 8000 EUR /év a tandíj.

● Ösztöndíj-lehetőségek, valamint minden hallgatónak egyszeri utazási és költözési támogatás 3000 EUR mértékben.

● Garantált három hónapos szakmai gyakorlat hazai ipari partnereinknél, mint Ericsson Magyarország, Nokia Solutions and Networks, Magyar Telekom.

Fejleszd az üzleti és a vállalkozói készségeidet és indítsd el a saját vállalkozásodat! Az EIT ICT Labs mesterképzés ebben is segít neked!

Hogyan jelentkezz?

Jelentkezési határidő 2015. február 27-ig.

Keress minket a masterschool@ictlabs.elte.hu e-mail címen vagy a (+36) 1 381-2332-os telefonszámon!

Szeretettel várunk az EIT ICT Labs Budapest CLC-ben, ahol személyesen is válaszolunk a kérdéseidre! Igény szerint segítünk a pályázati anyag összeállításában is.

Bővebb információ a képzésről és a jelentkezésről http://www.masterschool.eitictlabs.eu/ honlapon található.

Kövess minket a Facebookon: www.facebook.com/BudapestICTNetwork vagy www.facebook.com/XEurope

Csatlakozz egy sikeres, innovatív, nemzetközi elit informatikus csapathoz!

További információért keress minket az alábbi elérhetőségeken!

EIT ICT Labs Budapest Nemzeti Társult Csomópont

1117 Budapest, Bogdánfy utca 10/a